Pędził jak rakieta między samochodami. Złudnie myślał, że się tamtędy przeciśnie (wideo)

Drogi szybkiego ruchu nie upoważniają nas do tak brawurowej jazdy jaką możesz zobaczyć na załączonym materiale wideo. Gość w aucie, którego marki nawet nie jesteśmy w stanie rozpoznać, zdecydowanie przesadził.

Fantazja go poniosła podczas jednej z nocnych przejażdżek po 3-pasmowej obwodnicy w Nowym Jorku. Rozpędził się tak mocno, że nawet zapomniał o innych uczestnikach ruchu.

Auto dostawcze najechało na tył ciężarówki na autostradzie A4. Mamy nagranie (wideo)

Na nagraniu widać, że prędkość z jaką się poruszał mocno przekraczała obowiązujące tam ograniczenia. Zagapił się do tego stopnia, że w ostatniej chwili zdołał zauważyć jadące przed nim dwa auta.

Był jednak na tyle świadomy, że udało mu się nie najechać na tył jednego z nich. Zdecydował się zmieścić pomiędzy nimi w bardzo wąskiej przestrzeni.

Dostał mandat, więc uderzył w radiowóz. Nie pomógł telefon do przyjaciela (wideo)

Udało mu się to, jednak nie do końca. Tak czy siak pozostawiona przez oba auta przerwa była zbyt wąska, skończyło się więc na kontakcie z autami, co poskutkowało utratę panowania i wypadek. Mamy nadzieję, że nikomu się nic nie stało, a szalony kierowca przestanie już jeździć w taki sposób.

Driver lane splits causing a crash from IdiotsInCars