Pamiętaj, nie wolno wyprzedzać ciemnych BMW. Dziwne rzeczy dzieją się gdy tak zrobisz (wideo)

Niektórzy kierowcy, szczególnie z małym stażem za kółkiem, często po otrzymaniu kluczyków do wymarzonego samochodu po prostu szaleją. On jedzie teraz swoim BMW i nie masz prawa go wyprzedzić.

Pewność siebie, wysoka samoocena i duma nie są cechami charakteru, które powinny brać górę podczas jazdy samochodem. Tego typu przechwałki należy zachować dla siebie i swoich kolegów na podwórku.

„Ja Cię parówko nauczę jeździć”. Kierowca w złotym BMW udziela bezpłatnych lekcji (wideo)

Niezwykle urażony poczuł się kierowca BMW Serii 5 e39 z załączonego nagrania wideo. Na jednej z leśnych dróg został wyprzedzony przez samochód z zamontowanym wideorejestratorem.

Kto to widział, żeby wyprzedzać BMW? Jak można aż tak znieważyć kierowcę samochodu najlepszej marki na świecie? Koleś ze starej Piątki wziął więc sprawy w swoje ręce.

Dlaczego to auto jedzie tyłem na rondzie? Bo jego kierowca nie opanował starego BMW (wideo)

W końcu, po kilku kilometrach, udało mu się wycisnąć wszystkie niemieckie konie mechaniczne i wyprzedzić łobuza który tak źle go potraktował. Aby znowu poczuć się dobrze musiał jeszcze oczywiście wyhamować kierowcę, aby upewnić się, że ten za chwilę nie popełni tego samego błędu.