Nowy Opel Astra L (2022) w całej okazałości. Tak będzie wyglądał niemiecki hybrydowy hatchback

Dzięki uprzejmości kolegów z serwisu Kolesa.ru udało nam się dotrzeć do grafik, które pokazują jak będzie wyglądała nowa Astra (2022).

Niemiecki producent udostępnił niedawno kilka zdjęć zapowiadających nowego Opla. Na ich podstawie Rosjanie postanowili stworzyć renderingi.

Wiemy jak wygląda nowy Opel Astra L (2022). Po raz pierwszy w historii z napędem hybrydowym

Są one na tyle dobre, że bardzo możliwe iż w żadnym stopniu nie różnią się od oryginału. Wydaje się nam, że powstały na bazie zdjęć nowego Peugeota 308, czyli technologicznego bliźniaka Opla.

2022 Opel Astra L
2022 Opel Astra L tył fot. Kolesa.ru

Nowa Astra będzie pierwszą generacją w historii dostępną z napędem hybrydowym. Najprawdopodobniej dokładnie w takich samych dwóch opcjach jak ma to miejsce u francuskiego kuzyna.

Nowy Opel Grandland (2022). Zniknął X z nazwy, pojawiło się za to sporo nowej technologii

Na oficjalne zdjęcia nowego Opla Astry musimy jeszcze chwilę poczekać. Producent zamierza wystartować produkcję w Rüsselsheim jeszcze w tym roku.

Ile będzie kosztował nowy Opel Astra? Obecna generacja startuje w polskich salonach od 81 tys. złotych za wariant wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1.2 l i mocy 110 koni mechanicznych. Ceny nowej generacji z pewnością wzrosną. Spekuluje się, że cena modelu bazowego zostanie wyznaczona na około 90 tys. złotych. Za najbogatszy model hybrydowy z pewnością będzie trzeba wyłożyć przynajmniej 130 tys. złotych.