Nie przewidzieli gwałtownego wiatru. Płotek przewrócił się prosto na samochód (wideo)

Czy przejeżdżając kiedykolwiek obok tymczasowego ogrodzenia na jezdni zastanawiałeś się, czy jest ono poprawnie zamontowane? Wydaje nam się, że większość o tym nawet nie myśli.

Jak widać na załączonym nagraniu wideo, zdarzają się jednak sytuacje, w których nawet przy tak prostych czynnościach człowiek może zawieść.

Uderzył we mnie szalony śmietnik. Przysięgam. Mina ubezpieczyciela będzie bezcenna (wideo)

Aluminiowy płotek, który odgradza miejsce remontu torowiska w Grudziądzu nie został w odpowiedni sposób przytwierdzony do podłoża. Dodatkowo, na ogrodzenie nałożone było tworzywo, które tylko pomogło wiatrowi w przewróceniu barierki.

Pech chciał, że zachwiała się ona tuż przed nadjeżdżającym samochodem osobowym. W wyniku uderzenia uszkodzonych zostało wiele elementów auta, w tym maska, błotnik, reflektor, przednia szyba a nawet dach.

Kamień uderzył w szybę twojego auta? Temu kierowcy przez okno wleciał Matiz (wideo)

Bardzo możliwe, że dzięki nagraniu z wideorejestratora łatwiej będzie o uzyskanie stosownego odszkodowania. Szczęście w nieszczęściu, że stało się to przy stosunkowo niewielkiej prędkości. Gdyby wydarzyło się to na autostradzie, sprawa mogłaby mieć dużo poważniejsze skutki.