Mercedes-AMG One zadebiutuje w tej grze. Silniczek 1.6 l, ale jest piekielnie szybki (wideo)

Fani gier wideo z pewnością czekali na tą zapowiedź już od dłuższego czasu. Microsoft w końcu udostępnił wyczekiwane nagranie w swoich mediach społecznościowych.

Nowa Forza Horizon 5 zadebiutuje na konsolach Xbox One, Xbox Series oraz komputerach PC dopiero 8 listopada, ale dopiero teraz opublikowano pierwszą zajawkę.

Wloty na przednich błotnikach są ogromne. Tak wygląda AMG One od wewnątrz (wideo)

Akcja gry będzie się toczyła w Meksyku, gdzie duży nacisk postawiony będzie na jazdę w trudnych warunkach terenowych. To gratka dla miłośników offroadu.

Na szczęście nie zapomniano również o fanach szybkiego poruszania się po asfalcie. Jednym z gorących momentów w zapowiedzi wideo jest ten z udziałem Mercedesa-AMG One.

Oto nowy Mercedes AMG. Ma 1000 KM i silnik 1.6 l. Dalej będziesz śmiał się z 1.0 w Focusie?

Widzimy tam 1000-konne auto bez ani grama kamuflażu. Producent pokazał jak działają aktywne wloty powietrza na przednich błotnikach, tylne skrzydło oraz hydrauliczne zawieszenie.

Mamy nadzieję, że autor gry świadomie pokazał w trailerze właśnie ten samochód, i że uzyskał na to zgodę od Mercedesa. To może świadczyć o zbliżającej się premierze auta z silnikiem 1.6 l, kosztującego 10 milionów złotych.