Kierowca autobusu tańczy i popisuje się przed pasażerami. Tragedia była blisko (wideo)

Wycieczki do afrykańskich krajów pełne są wspaniałych wspomnień i ciekawych przeżyć. O dosyć stresującym wydarzeniu będą wspominać turyści z autobusu, którego widzisz na załączonym nagraniu z Egiptu.

Jego kierowca wykazał się ogromną nieodpowiedzialnością i głupotą. Niektórzy z nich aby zabawić i umilić pasażerom długą podróż mówią różne śmieszne rzeczy przez mikrofon.

Kierowca tego autobusu powinien chyba już szukać nowej pracy. Poleciał w kosmos (wideo)

Ten kierowca poszedł jednak za daleko. Nie wiemy co trzeba mieć w głowie, żeby jadąc w ruchu publicznym, w dodatku przewożąc aż tyle osób, zdecydować się na takie coś.

Jak możesz zobaczyć na załączonym nagraniu, kierowca tego autobusu w pewnym momencie zaczął śpiewać i tańczyć. Po chwili tak się rozkręcił, że puścił kierownicę i stanął na swoim fotelu.

Autobus oczywiście cały czas był w ruchu. Naraził na utratę zdrowia, a nawet życia dziesiątki osób. Wystarczył jeden zły ruch i mogłoby się to skończyć bardzo źle.

Narzeka, że kierowca autobusu patrzył w telefon, a sam nie zdołał uniknąć zderzenia (wideo)

Mamy nadzieję, że nagranie dotrze do jego pracodawcy i zostanie on odpowiednio ukarany, zarówno mandatem jak i zwolnieniem dyscyplinarnym.

This Egyptian bus driver from IdiotsInCars