Gdyby kózka nie skakała… Kosztowne spotkanie trzeciego stopnia Lamborghini z Mazdą (wideo)

Bardzo niebezpiecznie wyglądającą sytuację udało się dzisiaj uchwycić na kamerze jednemu ze spotterów w brytyjskim miasteczku.

Miał on zamiar nagrać nadjeżdżające czarne Lamborghini, którego kierowca chyba trochę przesadził z naciskiem na pedał gazu. Ryk 6.5 litrowego V12 o mocy 700 koni mechanicznych było słychać z daleka.

Pewniak w Aventadorze dostaje baty od dzieciaka w Huracanie Performante (wideo)

Niestety nie słyszał go prowadzący Mazdę Premacy, która wyjechała wprost przed zderzak Aventadora. Sportowe auto najechało na jedno z kół Mazdy co poskutkowało skokiem w powietrze i utratą panowania nad autem.

Po wylądowaniu na jezdni Lamborghini odbiło się jeszcze od BMW Serii 3 e46 stojącego przy chodniku i zatrzymało się kilkanaście metrów dalej.

Na szczęście nikomu się nic nie stało, straty są jedynie materialne. Nie wiemy dokładnie czyja to wina. Być może kierowca Mazdy wyjeżdżając z prawej strony miał pierwszeństwo.

Zniszczył auto znanego rapera. Lamborghini Aventador przegrał walkę z bramą (wideo)

Nie wiadomo również czy właściciel Lamborghini przekroczył dopuszczalną prędkość. Z pewnością wszystko ustalą lokalni policjanci, którzy z pewnością chwilę później pojawili się na miejscu zdarzenia.