Dziecko otarło się o tragedię. Kierowca Passata wyciągnął mu spod nóg hulajnogę (wideo)

Niektórzy kierowcy chyba nie używają mózgu. Jak można w terenie zabudowanym rozpędzać się do takich prędkości, i to w okolicy przejścia dla pieszych?

Załączone nagranie wideo z monitoringu pochodzi z województwa śląskiego. Widzimy na nim przechodzące przez pasy osoby, w tym dziecko na hulajnodze.

Od 1 czerwca będziesz musiał zwolnić o 10 km/h, przepuścić pieszego i zachować dystans (wideo)

Kilka samochodów, zgodnie z obecnymi przepisami, zatrzymało się aby ustąpić pierwszeństwa osobom zamierzającym przejść na drugą stronę jezdni.

W pewnym momencie grupka osób na przejściu się zatrzymuje, bo widzi z oddali nadjeżdżający samochód. Już wtedy wiedzieli, że jedzie on za szybko i nie zdoła się zatrzymać.

39-letni kierowca Passata B5 nawet nie dotknął hamulca! Wyprzedził wszystkie auta stojące przed pasami i z ogromną prędkością przejechał przez pasy, zahaczając dodatkowo o hulajnogę, na której przejeżdżało dziecko.

Naprawdę niewiele brakowało aby skończyło się to tragedią. Policjanci już zatrzymali kierowcę, został on aresztowany i usłyszy zarzuty prokuratora.

Zobaczył ładne panie na pasach, więc wcisnął gaz na zakręcie w BMW serii 1. Co za wieś (wideo)

Jak się okazało, nie posiadał on uprawnień do prowadzenia pojazdów i nie był to jego pierwszy taki wyczyn. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.