Dwie dziwne sytuacje w ciągu paru minut. Nikt by Ci nie uwierzył gdybyś je opowiedział (wideo)

Autorowi załączonego nagrania udało się w odstępie kilku minut uchwycić dwie absurdalne sytuacje drogowe. W jednej z nich wziął udział nawet policyjny radiowóz.

Najpierw kierowca z wideorejestratorem był świadkiem wymuszenia pierwszeństwa i kolizji. Prowadząca Mitsubishi Coltem miała zamiar wyprzedzić powolnie jadącą koparkę.

Zarobili na autostradach ponad 300 000 złotych. Teraz ich losem zajmie się prokurator (wideo)

Nie zauważyła jednak, że taki manewr został już rozpoczęty przez kierowcę Mercedesa GLE. Bez sprawdzenia lusterka wjechała mu wprost pod koła. Ewidentnie doszło do kontaktu, jednak jak widać nie zrobiło to na niej wrażenia.

Pani odjechała, a kierowca Mercedesa nawet nie próbował jej gonić. Być może bardzo się gdzieś spieszył i dojechanie o czasie było dla niego dużo ważniejsze.

Chwilę później kierowca BMW Serii 5 totalnie zwariował widząc wyjeżdżający z drogi podporządkowanej radiowóz. Stwierdził, że policyjna Kia ma pierwszeństwo i ostro wyhamował.

Pamiętaj, nie wolno wyprzedzać ciemnych BMW. Dziwne rzeczy dzieją się gdy tak zrobisz (wideo)

Gdyby nie szybka reakcja kierowcy auta z rejestratorem mogłoby dojść do kolejnego kontaktu. Palące słońce powoduje chyba, że duża część kierowców przestaje myśleć. Obudźmy się.