Blokował ruch żeby zrobić zdjęcie. Zobaczył wielki krzyż i oszalał na jego widok (wideo)

Czy zdarza Ci się robić zdjęcia swojego samochodu prywatnego? A może masz na tyle ciekawe auto, że postronni ludzie sami wyjmują aparaty na jego widok?

Często pewnie będąc w jakimś malowniczym miejscu wykonujesz fotografię w taki sposób, aby pokazać Twój samochód na pięknym tle.

Blokował rolnikowi wjazd na posesję, więc przewrócił jego samochód do góry kołami (wideo)

Nie można jednak w takim momencie naginać przepisów. Nie powinieneś wjeżdżać w miejsca, gdzie obowiązuje zakaz ruchu, lub utrudniać innym osobom poruszanie się.

Już na pewno nie powinieneś robić tak, jak facet swoim busem w Chrząstowie Wielkim. Zauważył on wielki krzyż przy drodze i postanowił, że zrobi mu zdjęcie z autem w tle.

Najzwyczajniej w świecie stanął w poprzek drogi blokując zarówno przejazd jak i widoczność. Doszło nawet do niebezpiecznej sytuacji z udziałem małoletnich rowerzystów.

Fotograf amator nie reagował na zwracanie mu uwagi. Mamy nadzieję, że zareaguje odpowiednio na pukanie do drzwi przez lokalnych funkcjonariuszy. Sprawa została bowiem zgłoszona na policję.

Chciał go nastraszyć udając policjanta, bo zbyt długo był blokowany na lewym pasie (wideo)

Jak się później okazało, nie chodziło o pobożne zdjęcie z krzyżem w tle. Sprawa ma inne dno, według kierującego busem, ten krzyż blokuje wjazd do jego posesji. Proces w tej sprawie prowadzi już Sąd Rejonowy w Zgierzu.