Za dobrze zabezpieczył swoje Bugatti. Będąc pod wrażeniem pasażerki nie mógł go odpalić (wideo)

Bugatti Veyron 16.4 to jeden tych samochodów, które z pewnością już dawno przeszły do historii motoryzacji. O tym modelu nasze dzieci będą się uczyły w książkach do historii.

Francuski producent zbudował bardzo proste auto w obsłudze, które swoimi osiągami wykraczało poza wszelkie granice w czasie gdy odbywała się jego premiera w roku 2005.

Raper stuningował najdroższego SUVa. Zobacz jak wygląda wnętrze w jego Rolls-Royce

Oprócz standardowej odmiany, powstało wiele limitowanych edycji, takich jak na przykład Sang Noir, którego sprzedano tylko 12 egzemplarzy. Za napęd w każdym z nich odpowiada 8.0 litrowa jednostka W16 generująca 1001 koni mechanicznych.

Auto wyróżniało się od pozostałych Veyronów połączeniem czarnego lakieru na całym nadwoziu z pomarańczowym wykończeniem wnętrza. Cena nowego egzemplarza wynosiła około 8 milionów złotych.

Nissanem GT-R chciał ustawić Bugatti Veyrona w szeregu. Czy 1000 koni mu wystarczyło? (wideo)

Właścicielem jednego z 12 egzemplarzy jest znany kanadyjski raper Drake. Jak widać na załączonym materiale wideo, zadbał dosyć dobrze o systemy zabezpieczające tak wyjątkowe auto. Próbując odwieźć swoją koleżankę Nicki Minaj do domu nie był w stanie nawet uruchomić auta.