Wahasz się czy wydać pieniądze na Dacię? Klienci Bugatti wydają podobne kwoty lekką ręką na torebki

Producenci najbardziej luksusowych samochodów na świecie często oferują swoim klientom spersonalizowane akcesoria, takie jak chociażby torby i walizki wykonane z najlepszych dostępnych materiałów.

Właśnie tego typu gadżety będą dostępne dla klientów Bugatti. W ofercie francuskiego producenta pojawił się specjalny zestaw podróżny dedykowany do modelu Chiron.

Tak inżynierowie testowali Bugatti Chirona przed wprowadzeniem na rynek. Czapki z głów (wideo)

Zestaw składa się z trzech elementów. Torba weekendowa idealnie mieści się w przednim bagażniku jednego z najszybszych wozów na ziemi. Do tego skórzany pokrowiec na garnitur, który możemy schować za fotelami oraz mała damska torebka.

Zestaw podróżny Bugatti Chiron
Zestaw podróżny Bugatti Chiron

Wszystko wykonane z najwyższej jakości skóry w wybranym przez klienta jednym z 31 kolorów. Koszt całego zestawu przekracza 140,000 złotych. Za każdą torbę z osobna jesteśmy w stanie kupić cały samochód pokroju Dacii Sandero czy Forda Fiesty.

Nowa Dacia Logan (2021) wyceniona w Polsce. Ile kosztuje? Potężny wzrost cen

Dla nas wydaje się to kwota astronomiczna, jednak przypomnę, że zakup Bugatti Chirona wiąże się z kosztem około 15 milionów złotych, więc każde kolejne 150 tysięcy nie robi na kliencie wrażenia.

Zestaw podróżny Bugatti Chiron
Zestaw podróżny Bugatti Chiron