Kierowca Audi doprowadził do czołówki przed kamerą nieoznakowanego radiowozu (wideo)

Zazwyczaj nagrania z wypadków docierają do nas z kamerek samochodowych zamontowanych w autach cywilnych. Tym razem zdarzenie zarejestrował wideorejestrator z nieoznakowanego radiowozu.

Na nagraniu widać dziwnie zachowującego się kierowcę Audi 80. Rozpoczął on manewr wyprzedzania Forda Focusa w miejscu do tego niedozwolonym oraz w momencie, w którym z naprzeciwka jechał Opel Mokka.

Jak do tego doszło? Nie wiem. To najdziwniejszy wypadek jaki zobaczysz w tym tygodniu (wideo)

Manewr oczywiście się nie udał. Niemieckie auta zderzyły się ze sobą czołowo, Audi wylądowało w przydrożnym parku i tam kilkukrotnie dachowało.

Audi 80 Opel Mokka wypadek
Audi 80 i Opel Mokka, wypadek

Żadnemu z uczestników wypadku nic poważnego się na szczęście nie stało, ale to jeszcze nie koniec tej historii. Kierowca Audi zaczął pieszo uciekać z miejsca zdarzenia. Został od razu zatrzymany przez policjantów.

Jak się okazało, był on pod wpływem amfetaminy. Oprócz tego, jego samochód nie posiadał ważnego ubezpieczenia, przeglądu technicznego oraz poruszało się z numerami rejestracyjnymi innego samochodu.

Dostał mandat, więc uderzył w radiowóz. Nie pomógł telefon do przyjaciela (wideo)

Kierowcy zostało zabrane prawo jazdy, auto znajduje się na policyjnym parkingu, a dalszym przebiegiem wydarzeń zajmie się sąd.