RS6 widziane we wstecznym lusterku wzbudza strach? On postanowił to zmienić (wideo)

Jadąc sobie spokojnie autostradą, szczególnie lewym pasem, często spoglądaj w lusterko wsteczne. W każdym momencie może się tam pojawić jakiś potwór w postaci na przykład Audi RS6.

Producenci chyba specjalnie projektują auta w taki sposób, aby ich przedni pas wywoływał strach. Agresywnie narysowane linie potrafią wzbudzić respekt i wymusić na kierowcach ustąpienie z drogi.

Audi RS6 MTM mocne jak Bugatti Veyron. Właściciel zabrał je w góry na spacer (wideo)

Właścicielowi tego egzemplarza Audi RS6 C7 Avant chyba już się to znudziło. Nie chciał widzieć przestraszonego wzroku u innych uczestników ruchu. Postanowił złagodzić swój wizerunek.

W jaki sposób? Najwidoczniej jest fanem filmu „Głupi i Głupszy”. Zapewne pamiętasz jakim samochodem poruszali się główni bohaterowie, których grali Jim Carey i Jeff Daniels.

605-konne kombi, potrafiące rozpędzić się do 100 km/h w 3.9 sekundy zostało oklejone… imitacją psiego futerka. Tylne koła zostały zakryte psimi łapami, a z grilla wystaje ogromny jęzor.

Audi S8 skazane na porażkę, a tu szok! Gość w RS6 zbierał szczękę z podłogi (wideo)

Spotkanie tego egzemplarza, pędzącego z maksymalną prędkością 305 km/h musi być czymś niesamowitym. Niestety, właściciel na szybie nakleił napis, poprzez który prosi aby nie głaskać jego pupila.