Robert Lewandowski z nowym rekordem. Czym wróci z meczu do domu? Ma duży wybór (wideo)

Podczas ostatniego meczu Bayernu Monachium w tym sezonie Bundesligi Robert Lewandowski miał szansę pobić kolejny rekord.

Przez 90 minut meczu z FC Augsburgiem Robert próbował, ale bez skutku. Padło łącznie aż 6 bramek, ale żadna z nich nie była efektem uderzenia Lewandowskiego.

Cristiano Ronaldo odchodzi z Juventusu? Wywozi swoje samochody z Włoch (wideo)

Cud zdarzył się w 90 minucie meczu, gdy Robert w końcu dopiął swego i strzelił bramkę na 5:2. Pobił tym samym rekord ustanowiony w 1972 roku przez Gerda Muellera.

Niemiec podczas jednego sezonu strzelił wtedy 40 bramek, również dla Bayernu Monachium. Dzisiaj Polak, Robert Lewandowski pobił jego wynik o jedną bramkę. Gratulujemy!

Po krótkim świętowaniu trzeba będzie jednak wrócić do domu, jakim autem zatem nasz strzelec wyruszy w podróż? Opcji ma z pewnością kilka, na załączonym materiale wideo możesz zobaczyć najświeższą kolekcję jego samochodów.

Lamborghini Huracan jako bramka w meczu piłki nożnej

Według nagrania, najdroższą pozycją w garażu Roberta jest nadal 740-konne Ferrari F12berlinetta. Koszt zakupu nowego egzemplarza wynosił około 1 400 000 złotych.