Raper stuningował najdroższego SUVa. Zobacz jak wygląda wnętrze w jego Rolls-Royce

Jeden z najpopularniejszych raperów na świecie – Kanadyjczyk Drake pochwalił się swoim nowym Rolls-Royce’m Cullinan. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo prawdopodobnie co drugi amerykański raper ma w swoim garażu takiego SUVa, jednak jego egzemplarz jest wyjątkowy.

Z zewnątrz auto wyróżniają głównie 24 calowe felgi, kilka dyskretnych dodatków z karbonu, poszerzone nadkola, podświetlany grill oraz specjalny znaczek w miejscu Spirit of Ecstasy.

Rolls-Royce Wraith vs. Bentley Continental GT: różnica w mocy tylko 3 KM, a w wyścigu kolosalna

Dużo więcej dzieje się w środku. Pojawiła się tam zupełnie nowa skórzana tapicerka z ozdobnymi przeszyciami. Materiał ten pojawił się nawet na całej podłodze.

Drake Rolls Royce Cullinan
Drake Rolls Royce Cullinan wnętrze

Ten projekt to wynik współpracy Drake’a z firmą Chrome Hearts. Uznano go na tyle wyjątkowy, że będzie można go podziwiać w Muzeum Sztuki Współczesnej w Miami do 15 maja.

Standardowy Rolls-Royce Cullinan to wydatek rzędu 1,8 miliona złotych. Mowa oczywiście o podstawowej wersji, bez jakichkolwiek dodatków, a umówmy się, że takie egzemplarze nigdy nie opuszczają fabryki. Z racji właściciela oraz ilości przeróbek, w przyszłości Cullinan Drake’a z pewnością będzie w stanie podwoić wartość seryjnego egzemplarza.

Cwaniaczka z BMW M3 unosił tylko rap. Tak się podniecił, że nie ściągał nogi z gazu (wideo)

Drake Rolls Royce Cullinan
Drake Rolls Royce Cullinan wnętrze