Podczas bójki dwukrotnie uniknął potrącenia przez samochód. Żaden nie odpuścił (wideo)

Nie mamy pojęcia do czego doszło kilka chwil przed udostępnionym nagraniem, ale na pewno między tymi panami zaiskrzyło. Naprawdopodobniej był to jakiś rodzaj wymuszenia pierwszeństwa.

Na nagraniu widzimy jak kierowca Forda Kuga podjeżdża obok Citroena C3, którego właściciel mu podpadł. Po nieudanej próbie otworzenia drzwi pasażera doszło do krótkiej konwersacji i kilku uderzeń pięścią w szybę i lusterko.

Kierowca Audi pobił się z kierowcą Mercedesa. Bójka w korku na Obwodnicy Trójmiasta (wideo)

To rozwścieczyło początkowo spokojnego kierującego Citroenem C3. Pokazał on na co go stać wysiadając z auta i odwdzięczając się tym samym ruchem w kierunku Forda Kugi.

Wtedy zaczęły się rękoczyny, wspólne obijanie sobie samochodów i wyzywanie. Podczas jednego z okrążeń Citroena jego kierowca prawie wpadł pod koła przejeżdżającej obok ciężarówki.

Na sam koniec gdy panowie pozornie rozeszli się w swoją stronę, właściciel Forda ostatni raz kopnął w błękitnego hatchbacka.

„Ja Cię parówko nauczę jeździć”. Kierowca w złotym BMW udziela bezpłatnych lekcji (wideo)

Sprowokowało to kierowcę Citroena do ponownego wyjścia z auta, tym razem z czymś w rodzaju pałki. Wtedy o mały włos drugi raz został potrącony przez samochód, tym razem przez auto swojego rywala.