Cwaniak z Camaro zrobił sobie trzeci pas na autostradzie. Jednak tego nie przewidział (wideo)

Jak wiele razy do szału doprowadzali Cię na autostradzie kierowcy, którzy mają dużo czasu podczas wyprzedzania? Jego tempomat jest ustawiony na 2 km/h więcej niż auto wyprzedzane i nie masz prawa mu nic zrobić.

W przypadku ciężarówek często wynika to z innych czynników, niż ze złośliwości. Jednak w przypadku samochodów osobowych, które z natury mają lepszą możliwość przyspieszania, można dyskutować.

Jak to zobaczysz, będziesz szybciej wyprzedzał ciężarówki. Ale wystrzeliła! (wideo)

Do sytuacji powolnego wyprzedzania doszło na jednej z dróg w stanie Nowy Jork. Wyprzedzanie ciężarówki przez kierowcę pickupa trwało wieczność. Powodowało to niepotrzebne blokowanie lewego pasa.

Niekończący się manewr doprowadził do szału kierowcę piątej generacji Chevroleta Camaro. Najprawdopodobniej chciał wykorzystać w pełni swoje 405 koni mechanicznych produkowanych przez 6.2 litrowy silnik V8.

Zdziwiła go hamująca Toyota Avensis. Kiedy ją wyprzedził zrozumiał swój błąd (wideo)

Kierowca Camaro był na tyle niecierpliwy, że postanowił wyprzedzić pickupa wewnętrznym poboczem. Ba, nawet włączył kierunkowskaz! Jaki był tego skutek? Odpowiedź uzyskasz na załączonym materiale filmowym.