To Ferrari SF90 ma 1100 KM i złote koła z centralną śrubą. Złodziej potrzebuje 5 sekund

Ferrari cały czas realizuje zamówienia na nowy flagowy model SF90. Niektóre już trafiły do właścicieli, a na inne czas oczekiwania to nawet rok.

Jeśli więc masz już takie Ferrari pod domem, albo jeśli czekasz na dostawę swojego egzemplarza – może warto zdecydować się na jeszcze mocniejszą personalizację wykraczającą poza możliwości Ferrari?

Ferrari SF90 Wheelsandmore
Ferrari SF90 Wheelsandmore

Posiadasz Ferrari F8 Tributo? Świętuj 30 urodziny razem z Akrapovicem (wideo)

Z pomocą przychodzi firma Wheelsandmore. Zaprezentowali oni specjalny pakiet, który podnosi moc silnika. Tak, dobrze przeczytałeś.

Są osoby, dla których łączna moc 1000 koni mechanicznych z 4.0 litrowego silnika V8 i silników elektrycznych to zbyt mało. Po zamontowaniu nowego komputera maksymalna moc wzrasta do 1118 koni mechanicznych, a prędkość maksymalna z 340 do 350 km/h.

Ferrari SF90 Wheelsandmore
Ferrari SF90 Wheelsandmore

Nigdy w życiu nie widziałeś bardziej czarnego Ferrari. Producent testuje nowy kolor (wideo)

Do tego warto dobrać sobie nowe felgi, do których Wheelsandmore przygotował również adaptery z centralną śrubą. Po co? Jest to w pewnym sensie nawiązanie do pit stopu w F1, gdzie czas wymiany kół jest najistotniejszy. Zamiast pięciu śrub do wykręcenia jest tylko jedna, co niestety ułatwia też sprawę złodziejom. Felgi dostępne są w różnych kolorach oraz w rozmiarach od 20 do 22 cali.