Maserati sprzeda tylko 8 takich Ghibli Hybrid. Powstało we współpracy z projektantem mody

Współpraca producenta samochodu z projektantem mody nie jest niczym nowym. Jedną z popularniejszych tego typu kooperacji, które miały miejsce niedawno, było połączenie sił marek Phillip Plein i Mansory.

Teraz włoski producent samochodów z trójzębem w logo podejmuje współpracę z firmą CANOTWAIT_, która jest własnością aktora i piosenkarza Williama Chana. Słyszeliście już kiedyś o niej? My też nie.

Mansory pomoże Ci w oczekiwaniu na nowego Mercedesa S od AMG. Co za bandyta! (wideo)

Mają oni zamiar sprzedać osiem egzemplarzy specjalnego Maserati Ghibli Hybrid Love Audacious. Z zewnątrz wyróżnia się ono purpurowym lakierem perłowym i czarnymi 20-calowymi felgami. Znajdziesz również kilka znaczków CANOTWAIT_.

Maserati Ghibli Hybrid Love Audacious
Maserati Ghibli Hybrid Love Audacious

Auto jest sprzedawane od 20 maja w sklepie stacjonarnym w Szanghaju. Jeśli sprzeda się wszystkie 8 sztuk i nadal znajdą się chetni, wtedy producent rozważy wyprodukowanie kilku kolejnych.

Maserati Ghibli Hybrid napędzane jest 330-konnym zestawem składającym się z 2.0 litrowego silnika. Łączna moc to 330 koni mechanicznych i 450 niutonometrów.

Maserati Ghibli Hybrid: model po lifitngu (2020) ma 330 KM, nowe multimedia i niższą wagę

Auto jest w stanie rozpędzić się do 100 km/h w 5.7 sekundy i osiągnąć prędkość maksymalną 255 km/h. Niestety, nie znamy ceny jaką trzeba zapłacić za Maserati Ghibli Hybrid Love Audacious.