Mansory pomoże Ci w oczekiwaniu na nowego Mercedesa S od AMG

Nowa Klasa S Mercedesa nie jest jeszcze dostępna w żadnym wariancie AMG. Jeśli jednak nie mogłeś dłużej czekać i jesteś już posiadaczem limuzyny ze Stuttgartu, mamy dla Ciebie propozycję. Niemiecki tuner Mansory przygotował pakiet dla nowej S-Klasy. Dostępne są delikatne poprawki stylistyczne, w skład których wchodzą elementy wykonane w pełni z włókna węglowego.

Mansory Mercedes-Benz Klasy S W223
Mansory Mercedes-Benz Klasy S W223

Wyróżnisz swoją S-Klasę montując dokładki zderzaków, nakładki na progi boczne, wlot powietrza w przednich błotnikach, delikatny spoiler na dachu oraz klapie bagażnika a także nakładki na lusterka.

Do tego warto dobrać komplet 22-calowych felg, osobiście polecamy te pomalowane na czarno. Przyznaj, że wyglądają obłędnie w połączeniu z czarnym lakierem nadwozia.

Mansory Mercedes-Benz Klasy S W223
Mansory Mercedes-Benz Klasy S W223

Jeśli brakuje Ci mocy, Mansory zajmie się również tym aspektem. W przypadku modelu S400d silnik dostanie zastrzyk dodatkowych 65 koni mechanicznych i 137 niutonometrów. Łącznie więc otrzymasz aż 395 koni oraz 837 niutonometrów.

Natomiast gdy zdecydowałeś się na benzynowe S500, wtedy moc silnika wzrośnie do 526 koni mechanicznych, a moment obrotowy do 629 niutonometrów.

Gdy to dla Ciebie za mało i uznajesz, że seryjne wnętrze w esce jest zbyt pospolite, Mansory z chęcią wysłucha Twoich zachcianek i uszyje dla Ciebie zupełnie nową tapicerkę. Limitem jest tylko stan Twojego konta.