Kombi z rodziną wracał z majówki (?) 300 km/h. Zobacz kapitalne brzmienie Mercedesa (wideo)

Przedłużanie majówki aby jak najwięcej wycisnąć z wolnego czasu to coś co Polacy uwielbiają robić. Często niestety wiążę się to z koniecznością szybszego pokonania trasy do domu aby zdążyć do pracy.

Bardzo możliwe, że właśnie taki powód miał kierowca tego Mercedesa C63 AMG, który pędził dwupasmową drogą aż 300 km/h. Dźwięk wydawany w tej chwili przez jego 6.2 litrowe V8 powala na łopatki.

Jedziesz sobie spokojnie 95 km/h, a tu Mercedes-AMG przelatuje grubo ponad 300 km/h (wideo)

Właściciel tego białego kombi zastosował kilka zmian, między innymi zamontował zupełnie nowy układ wydechowy Kleemann. Łączna moc to aktualnie 590 koni mechanicznych. Seryjnie C63 AMG opuszczały fabrykę z mocą 457 koni i przyspieszały do 100 km/h w czasie 4,4 sekundy.

Mercedes C63 AMG w204 to z pewnością jeden z najlepiej brzmiących samochodów. Już w seryjnym wydaniu dźwięk silnika przyprawia o dreszcze, a jeśli właściciel pokusi się o jakieś modyfikacje, to włosy jeżą się na głowie.

Osiągnięcie 300 km/h w takim rodzinnym kombi nie stanowi teraz problemu, jednak stanowczo zachęcamy do spokojnego powrotu z majówki, aby ta która się właśnie kończy nie okazała się dla Was ostatnią.

Kierowcy utworzyli korytarz życia po wypadku, a „Panicz” z BMW pomyślał, że to dla niego (wideo)