Kevin w takim M2 będzie szybszy od kolegów z klasy. Pakiet G-Power zwiększa moc do 550 koni

BMW M2 to chyba jeden z najpopularniejszych modeli z serii M dostępnych aktualnie na rynku. Wielu młodych zamożnych kierowców decyduje się na zakup tego sportowego coupe.

Za około 300 000 złotych otrzymujemy najlepiej prowadzące się M w historii z silnikiem o mocy 370 koni mechanicznych pozwalające przyspieszyć do 100 km/h w 4.3 sekundy.

Jeśli jednak masz grubszy portfel, szukasz większej mocy i czegoś bardziej wyjątkowego, wtedy z pomocą przychodzi G-Power. Zaprezentował on właśnie limitowaną do 25 egzemplarzy edycję pakietu G2M, która kosztuje 11,900 euro.

W tej cenie dostajesz między innymi nowy filtr powietrza, oprogramowanie silnika, układ wydechowy, kierownicę z wyświetlaczem LED oraz kilka naklejek zdradzających innym uczestnikom drogi z czym mają do czynienia.

BMW M2 Competition G-Power G2M
BMW M2 Competition G-Power G2M tył

Efektem zmian jest podniesienie mocy do 550 koni mechanicznych oraz momentu obrotowego do 700 niutonometrów. Dzięki temu przyspieszenie do 100 km/h zajmuje tylko 3.7 sekundy a prędkość maksymalna to ograniczone elektronicznie 300 km/h.

BMW M2 Competition G-Power G2M
BMW M2 Competition G-Power G2M silnik