Dacia Duster po tuningu? Prior Design posadził rumuńskiego SUV-a na 20-calowych kołach

Firmy tuningowe skupiają się głównie na najdroższych i najmocniejszych samochodach na świecie. Ferrari, Lamborghini, Mercedes-AMG, Bentley – do tych aut znajdziesz mnóstwo modyfikacji stylistycznych.

A co jeśli nie stać Cię na takie auto, a koniecznie chcesz żeby zajął się nim jakiś światowej klasy tuner? Powiedzmy, że masz na przykład Dacię Duster. Czy widziałeś kiedyś bodykit do rumuńskiego SUVa?

Dacia już niedługo wprowadzi do oferty nowego SUVa. Wiemy jak będzie wyglądał Bigster

Właśnie znaleźliśmy dla Ciebie rozwiązanie. Wystarczy udać się do firmy Prior Design, która sprawi, że Twoje pospolite auto wyróżni się z tłumu. I to bardzo.

Olbrzymie poszerzenia nadkoli, nowe zderzaki, dwie sportowe końcówki układu wydechowego, pakiet ospoilerowania i wielkie 20-calowe felgi. To wszystko może trafić na Twoją Dacię.

Dacia Duster Prior Design
Dacia Duster Prior Design przód

Tuner ma w swojej ofercie mnóstwo pakietów do przeróżnych aut. Możesz tam znaleźć również coś zarówno dla Dacii Logan oraz Rolls-Royce’a Wraith’a. Rozstrzał jest ogromny.

Dacia Cię śmieszy? Zobacz jak jej rumuński napęd 4×4 upokorzył Audi z quattro (wideo)

Na załączonym materiale wideo zobaczysz jak wygląda najnowszy pakiet stworzony specjalnie dla Volkswagena Golfa 8 generacji.