Cwaniaczka z BMW M3 unosił tylko rap. Tak się podniecił, że nie ściągał nogi z gazu (wideo)

Oto nauczka dla kolejnego kierowcy, który pomylił autostradę z torem wyścigowym. Koleś chciał się pochwalić przed znajomymi i nagrać szybki przejazd między samochodami na drodze szybkiego ruchu.

Do tego celu wybrał srebrne BMW M3 e46 z automatyczną skrzynią SMG oraz dwupasmową drogę z niezbyt równą nawierzchnią. Podczas szybkiej zmiany pasa auto wpadło w poślizg i uderzyło w barierki. Na szczęście udało się uniknąć kontaktu z innymi uczestnikami ruchu, bo mogłoby się to skończyć jeszcze gorzej.

To BMW M3 ma 850 KM. Ma ogromne nerki, ale teraz chociaż „wciąga” nimi inne samochody

Kierowca po wypadku nie stracił przytomności, miał na tyle świadomości, że postanowił ściszyć głośno puszczony rap z głośników. Chyba tylko po to, żeby nie robić sobie większego obciachu.

BMW M3 e46 to jedna z najpopularniejszych generacji kultowych M3. Pod maską znajdziemy 3.2 litrowy silnik R6 o mocy 343 koni mechanicznych połączony z opcjonalną przekładnią SMG. Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 5.2 sekundy, a prędkość maksymalna to ograniczone elektronicznie 250 km/h.

Nowe BMW M3 i M4 (2021): ogromny grill zawitał do „trójki”

Aktualnie oferowane BMW M3 napędzane jest silnikiem 3.0 l o mocy aż 510 koni mechanicznych i jest w stanie rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 3.5 sekundy. To również zasługa napędu xDrive, który po raz pierwszy pojawił się w tym modelu.