„Coś Ci się Panu przykleiło do zderzaka”. Czyli jak z McLarena 720S powstał McLaren Senna GTR

Poprawianie wyglądu aut w celu upodobnienia go do bogatszej wersji nie jest niczym nowym. Na polskich drogach od lat widujemy stare Beemki e36 z doklejonymi znaczkami M3. Jeździ ich po polskich drogach więcej niż fabryka wyprodukowała.

Na wyższym poziomie finansowym również trafiają się takie zabiegi. Wielu właścicieli Porsche 911 w wersji Carrera/Carrera S montuje często elementy z 911 GT3 czy Turbo. Takie wersje najzwyczajniej w świecie dużo lepiej wyglądają.

McLaren Elva słabo się sprzedaje? Producent kombinuje jak może, oferuje dodatkową szybę

Dzisiaj mamy jednak coś z jeszcze wyższej półki. Jeśli kupiłeś McLarena 720S a bardzo marzysz o McLarenie Senna GTR, teraz za niecałe 70 000 złotych możesz swoje auto do niego upodobnić.

McLaren 720 S Senna GTR DarwinPRO Aerodynamics
McLaren 720 S Senna GTR DarwinPRO Aerodynamics przód

Firma DarwinPRO Aerodynamics przygotowało specjalny pakiet stylistyczny, który właśnie to robi. O ile przód auta jeszcze w miarę może się podobać, to mamy wątpliwości do tego co stało się z tyłu.

Jak wyjść z klasą z nieudanego driftu? Koleś w różowym McLarenie doskonale to potrafi (wideo)

Tuner chyba trochę przesadził z liczbą dokładek, lotek i spoilerów. Wszystkie elementy oczywiście wykonano z włókna węglowego. Jest szansa, że na żywo wygląda to dużo lepiej niż na zdjęciach.