Chciał pokazać jakie szybkie ma Lamborghini. Teraz mogą oglądać je na złomie (wideo)

Posiadanie sportowego i drogiego samochodu przez młodych kierowców wiążę się zazwyczaj z jednym – ze szpanowaniem. Przejazdy przez miasto z otwartymi szybami, przyspieszanie, przekraczanie prędkości. Wszyscy mają go widzieć.

Coraz częściej zdarza się, że młodzi kierowcy zasiadają za kierownicą coraz szybszych i droższych aut. Spotkanie 20-paro latka w Lamborghini czy Ferrari nie jest już czymś niepospolitym.

Zrobiło się ślisko, więc jechał powoli, a i tak rozbił BMW M3 (wideo)

Na załączonym materiale wideo możesz zobaczyć próbę pokazania się przed kolegami. Wszyscy wyciągnęli telefony i będą nagrywać jego popis. Zaraz zobaczycie jak moje Lambo przyspiesza!

Kontrola trakcji wyłączona, hamulec wciśnięty, gaz w podłodze – Funkcja Launch Control aktywowana. Pierwszy bieg poszedł gładko, niestety przy przepięciu na dwójkę stała się tragedia. Autem zarzuciło i kierowca wylądował na drzewie.

Pomylił wyścigi na 1/4 mili z zawodami driftu. Viper prawie wylądował na złomie (wideo)

Lamborghini Huracan Performante to jedna z szybszych odmian najmniejszego modelu włoskiego producenta. 5.2 litrowe V10 generuje tam aż 640 koni mechanicznych, co pozwala na przyspieszenie do 100 km/h w 2.9 sekundy.