Chcesz zaoszczędzić na parkowaniu w galeriach? Jego sposób jest prostszy niż myślisz (wideo)

Gdy żona wyciąga Cię na zakupy do jednej z galerii handlowych pewnie od razu łapiesz się za głowę myśląc, ile będziesz musiał zapłacić za parkowanie podczas tej wielogodzinnej wędrówki między sklepami.

W Stolicy ceny za godzinę parkowania wahają się w granicach 5 złotych, ale są też miejsca, w których każda godzina to koszt 10 złotych. Wystarczy więc odwiedzić kilka sklepów z kobietą, i już z portfela znika 50 złotych.

Najpierw szalał BMW na pustym parkingu, a później biegał najszybciej w życiu (wideo)

Kilka takich wizyt w miesiącu i robi się ładna sumka, którą mógłbyś przeznaczyć na coś innego. Na przykład aby dołożyć do świnki skarbonki, w której zbierasz pieniądze na Ferrari F40.

Klasyczny supersamochód z 2.9 litrowym V8 o mocy 480 koni mechanicznych pozwoli Ci w przyszłości zaoszczędzić pieniądze wydane na… parkowanie, ponieważ w przypadku jego posiadania, nie będziesz już się martwił zamkniętymi szlabanami.

Ferrari F40 vs. Ferrari 488 Pista: legendarny model doskonale wystartował, ale później pojawił się problem

Ferrari F40 ma bowiem tylko 1130 milimetra wysokości, więc bez problemu powinno się prześlizgnąć pod zamkniętą bramką. Otwiera to zupełnie nowe możliwości, również na przykład na płatnych autostradach.