Będzie tylko 10 takich Mercedesów. Mansory postawił na klasyczne czarno-białe połączenie

Nie jesteśmy w stanie zliczyć, która to już wariacja na temat Mercedesa-AMG G63 stworzona przez Mansory. Cóż, najwidoczniej rynek cały czas potrzebuje nowości. Mercedes-AMG G63 Mansory Viva Edition to limitowana do zaledwie 10 egzemplarzy propozycja od popularnego niemieckiego tunera.

Mercedes-AMG G63 Mansory Viva Edition
Mercedes-AMG G63 Mansory Viva Edition tył

W poszerzonym białym nadwoziu znalazło się miejsca na sporo akcentów wykonanych z matowego włókna węglowego. Czarno-białe ubarwienie ma swoją kontynuację również we wnętrzu pojazdu.

Tam, oprócz czarnej i białej skórzanej tapicerki pojawiło się także włókno węglowe, ale w połysku i z zupełnie innym wzorem niż na zewnątrz Mercedesa.

Niestety sam Mansory poskąpił nam informacji na temat ewentualnych modyfikacji, jakie mogły zajść pod maską. Nie znamy również kwoty, którą trzeba zapłacić aby stać się szczęśliwym posiadaczem 1 z 10 egzemplarzy.

Mercedes-AMG G63 Mansory Viva Edition
Mercedes-AMG G63 Mansory Viva Edition wnętrze

Seryjnie pod maską Mercedesa-AMG G63 znajdziesz 4.0 litrowy silnik V8 biturbo, który oferuje moc 585 koni mechanicznych i przyspieszenie do 100 km/h na poziomie 4,5 sekundy.