Audi E-Tron S-Line Black Edition (2022). Zapłacisz więcej, a otrzymasz mniej koloru

Po dodaniu przez Audi do swojej oferty nowych wersji wyposażenia dla modeli A4, A5, Q7 oraz Q8, przyszedł czas na coś dla wielbicieli elektryków. Można już zamawiać Audi E-Tron w specjalnej edycji S-Line Black Edition. Jest ona dostępna zarówno dla wariantu SUV jak i Sportback.

Audi E-Tron S-line Black Edition 2022
Audi E-Tron S-line Black Edition 2022 przód

Jak sama nazwa wskazuje, dostaniecie w standardzie sporo czarnych elementów. Przedni grill, lusterka, znaczki, 21-calowe felgi i przyciemnione szyby dodają charakteru.

Klient może wybrać jeden z trzech ekskluzywnych lakierów nadwozia: Chronos Gray, Glacier White oraz Mythos Black. Dodatkowym smaczkiem są projektory wyświetlające po otwarciu drzwi na ziemi logo E-Tron Black Edition.

Wewnątrz znajdziecie pełny pakiet S-Line z czarnymi sportowymi fotelami wykończonymi pomarańczowymi przeszyciami. Oprócz tego czerń rozświetlona jest przez pomarańczowe pasy bezpieczeństwa.

Audi E-Tron S-line Black Edition 2022
Audi E-Tron S-line Black Edition 2022 wnętrze

Nie znamy jeszcze polskich cen, wiemy tylko, że w Niemczech Audi E-Tron 50 Quattro S-Line Black Edition kosztuje 79 350 euro. Mocniejszy wariant 55 to już 91 750 euro. Dopłata do wersji Sportback w obu przypadkach to 2 250 euro.