Wjechał rowerem w Porsche 911. Zaskakuje reakcja kierowcy niemieckiego auta (wideo)

Wiosna nadchodzi pełną parą. To oznacza, że na drogach będzie przybywało coraz więcej rowerzystów. Niestety można odnieść wrażenie, że w naszym kraju kierowcy nie lubią się z rowerzystami i odwrotnie. Najlepszym przykładem jest ten facet z Audi RS6, który dosłownie staranował grupkę turystów na rowerach. Na szczęście są też tacy, którzy mają zdecydowanie więcej kultury i wyrozumienia.

Rowerzysta na załączonym materiale filmowym zagapił się i uderzył w niebieskie Porsche 911 991 Cabrio. Uszkodzenie kosztującego prawie milion złotych sportowe samochodu mogło okazać się bardzo kosztowne dla cyklisty.

> Chłopczyk posłuchał jak odjeżdża Porsche 911. Reakcja powala. Tak wygląda początek wielkiej miłości (wideo)

Rowerem trafił jednak w taki sposób, że nie stwierdził żadnych uszkodzeń. Od razu podjechał do przedniej szyby przeprosić kierowcę i poinformować o zaistniałej sytuacji.

Trafił na bardzo pogodnego człowieka w garniturze, który nie wyskoczył z awanturą i nie kazał zjeżdżać w celu oglądania uszkodzeń. Kierowca Porsche przyjął przeprosiny rowerzysty i zaufał mu, że żaden element na niemieckim aucie nie wymaga naprawy. Nie wysiadł nawet z samochodu!

Rzadko zdarza się taka miła atmosfera przy tak niemiłym incydencie. Skończyło się wyłącznie na życzeniu sobie miłego dnia!