Wyszedł z pałką do kierowcy Dacii, ale prawą rękę miał silniejszą. „On ma towar” (wideo)

Kierowca tej ciężarówki na Trasie AK w Warszawie raczej nie należy do grupy ludzi cierpliwych. Z jakiegoś powodu starszego mężczyznę z równowagi wyprowadził kierowca czarnej Dacii Logan, do tego stopnia, że wyskoczył do niego z czymś przypominającym metalową pałkę. Incydent został uwieczniony na kamerze zamontowanej na desce rozdzielczej samochodu innego kierowcy.

Nie wiadomo o co poszło. Wyrywnemu kierowcy ciężarówki uwagę zwrócił jednak inny użytkownik ruchu, który wypowiedział w jego kierunku: „niech się pan nie denerwuje, bo pan też zmienia pasy bez świateł”. Na ten zarzut kierowca z pałką odpowiedział, że „ma towar do przewiezienia”.

> Cwaniak z Audi A3 wyskoczył z łapami, ale zapomniał mózgu: do auta wracał jeszcze szybciej (wideo)

Z tej rozmowy można wywnioskować, że zawodowy kierowca ciężarówki wyskoczył do kierowcy z Dacii, ponieważ ten zmienił pas ruchu bez sygnalizacji. Kierowca Logana najprawdopodobniej w ostatniej chwili przypomniał sobie, że musi zjechać w lewo, będąc na prawym pasie.

> „Kozak” z Kii wysiadł do kierowcy z pałką teleskopową. Utrzymał ją 2 sekundy (wideo)

Na całe szczęście pałka nie poszła w ruch. Kierowca ciężarówki nie próbował nawet otwierać drzwi rumuńskiego auta, ale za to bardzo mocno przyłożył prawą ręką w nadwozie Dacii. Szkoda, że na polskich drogach ciągle dochodzi do takich nieprzyjemnych spotkań.