Potężny strzał! Nie do wiary, że można się aż tak zagapić, przerażające wideo (wideo)

Do tego wypadku doszło na drodze 112 prowadzącej z Karlina do Koszalina. Na skrzyżowaniu z drogą Warnino – Białogard doszło do potężnego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Kierowca luksusowego Mercedesa GLE (wcześniej Klasy M, a jeszcze wcześniej Klasy ML), wyjechał z drogi podporządkowanej prosto pod koła Mazdy 6 w charakterystycznym czerwonym kolorze dla japońskiej marki o nazwie Soul Red.

Siła uderzenie była ogromna. Niemieckiego SUV-a obróciło o prawie 360 stopni, natomiast tył Mazdy podniósł się o jakieś 3 metry. Na całe szczęście nikt w tym incydencie nie ucierpiał, poza drobnymi potłuczeniami. Oba samochody uzyskały maksymalną notę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP, co z pewnością pozwoliło uniknąć tragicznych konsekwencji.

> Cwaniak w Toyocie śmiał się z innych, że wymiękają na śniegu. Szybko skończył swoje „heheszki” (wideo)

Trudno powiedzieć, jak doszło do tego wypadku. Widoczność oraz warunki drogowe były bardzo dobre, dlatego najprawdopodobniej kierowca Mercedesa był roztargniony. Być może rozmawiał przez telefon komórkowy, albo zasłabł? Przyczyna wypadku z pewnością będzie wyjaśniana.