Kupił tego Mustanga od polskiego handlarza za 83,900 zł. „Ma wygląd i jeździ” (wideo)

Jeśli myślisz, że świetnie wyglądający samochód musi kosztować fortunę pieniędzy, to co powiesz na tę transakcję zrealizowaną w programie „Zawodowi handlarze” w TVN Turbo?

Zainteresowany zakupem Mustanga (lub Camaro, jak wspomniał mężczyzna) przyjechał obejrzeć szarego Mustanga do polskiego handlarza samochodami, który występuje na antenie TVN Turbo. Auto zostało wstępnie wycenione na 89 tysięcy złotych.

> Tak wygląda wrak Forda Mustanga Mach-E. Ledwo wjechał do salonów, a tu taki dzwon

Po udanej jeździe próbnej, klient zamierzał sfinalizować transakcję za znacznie niższą kwotę. Po propozycji 80 tysięcy złotych, panowie ostatecznie zgodzili się na 83,900 złotych. To nie jest duża kwota, biorąc pod uwagę, że za bardzo zbliżoną cenę wyjedziemy z salonu… Skodą Fabią. Fakt, że bardzo dobrze wyposażoną (Fabia Monte Carlo 1.0 TSI 95 KM kosztuje 73.300 złotych, ale dodatkami można przekroczyć 80 tysięcy złotych). Ford Mustang oferuje jednak zdecydowanie więcej przyjemności z jazdy.

> Produkcja Forda Mustanga Bullitt zakończona: jest wolniejszy niż podaje producent, ale i tak wszystkie poszły

Pod maską tego Forda Mustanga siedzi motor o pojemności 2,3 l EcoBoost. Nie jest to uwielbiana jednostka przez fanów Mustanga, przez co Ford w ostatnich miesiącach zdecydował się ją nawet wycofać ze sprzedaży. Motor generuje 317 koni mechanicznych i umożliwia przyspieszenie do pierwszej setki w czasie 5,8 sekundy. Prędkość maksymalna? 250 km/h.

Według relacji handlarza, komis zarobił na tej transakcji 3100 złotych. Ta kwota ich w pełni satysfakcjonuje.