„Król osiedla” z S klasy „ma pistolet”. To on ma pierwszeństwo, a Ty cofaj (wideo)

Wąskie drogi osiedlowe weryfikują umiejętności i sprawność kierowców. W takich właśnie warunkach bardzo często dochodzi do stłuczek lub przerysowań, natomiast sprawcy często pozostają nieuchwytni. Istnieje również problem z przejazdem, czego dowodem jest materiał filmowy załączony poniżej.

Do tego spotkania doszło na jednej z osiedlowych uliczek. Na bardzo wąskiej drodze spotkało się dwóch kierowców. Niezwykle istotna przy takich spotkaniach jest współpraca kierowców i dojście do zadowalającego dla wszystkich porozumienia.

> Niecierpliwy cwaniak w nowym Mercedesie nie mógł czekać: jednym manewrem załatwił 5 samochodów (wideo)

W tym przypadku kierowca Mercedesa Klasy S nie zamierzał ustąpić. Gdy wjechał na drogę i zdążył przejechać 5 metrów, jego oczom ukazał się samochód, który tą samą drogą pokonał już kilkaset metrów. Co zrobił kierowca czarnej limuzyny z 2005 roku?

Mercedes Klasy S na osiedlowej ulicy
Mercedes Klasy S na osiedlowej ulicy

Nie tylko nie ustąpił, ale również groził nagrywającemu wysadzeniem z pojazdu. Do akcji wkroczyli również najprawdopodobniej teściowa i żona w ciąży. Żaden z pasażerów Mercedesa nie miał nałożonej maseczki, przez co narażali siebie oraz innych na zarażenie koronawirusem.

> Kierowcy BMW i Mercedesa szpanowali mocnymi SUV-ami, a następnie na siebie wjechali (wideo)

Po kilku minutach sprzeczki, nagrywający w końcu ustąpił i wycofał pojazd. Trwało to zdecydowanie więcej czasu, niż zajęłoby to kierowcy Mercedesa. Szkoda, że na polskich drogach ciągle dochodzi do takich nieprzyjemnych sytuacji.