Koleś przeleciał obok Polaka ponad 250 km/h w DE. Reakcja rodaka powala na kolana (wideo)

Mówisz – Niemcy, myślisz – autostrady bez ograniczeń prędkości. Nie jesteś sam. Nasi zachodni sąsiedzi są jedynym krajem na świecie, który umożliwia jazdę pojazdem z dowolną prędkością, a ostatnio pewien kierowca BMW udowodnił, że niemieccy funkcjonariusze mają kompletnie w nosie to, że ktoś wyprzedza ich z prędkością ponad 300 km/h. W ramach ciekawostek dodajmy, że na autostradach z dowolną prędkością pojedziemy również w Peru i Wenezueli, ale nie oszukujmy się – nie są to autostrady zachęcające do przekraczania 130 km/h.

Do Niemiec wyjeżdża bardzo wielu Polaków. Jeszcze więcej naszych rodaków przez to państwo przejeżdża. Dla niektórych osób niemieckie autostrady to codzienność, na przykład dla międzynarodowych polskich kierowców TIR-ów.

> Amerykanin pierwszy raz jedzie autostradą w DE bez ograniczeń. Ale się zdziwił! (wideo)

Nieważne jaki masz staż za kierownicą i ile kilometrów przejechałeś, zawsze coś Cię zaskoczy.

Ten tirowiec prowadził transmisję wideo swojego powolnego przejazdu w serwisie społecznościowym TikTok. Nie wiadomo, jaki był cel tej publikacji, ponieważ na wideo nie działo się absolutnie nic. Do momentu, gdy niespodziewanie pojawił się mistrz drugiego planu…

Tym mistrzem został kierowca Corvette C7, modelu produkowanego do 2019 roku, pod którego maską można znaleźć potężny silnik o pojemności 6,2 l i mocy 461 koni mechanicznych (Z06 generuje 625 koni mechanicznych).

Amerykański sportowiec ma wystarczająco dużo mocy, żeby na prostej drodze osiągnąć 315 km/h. Kierowca Chevroleta skorzystał z okazji jazdy po odcinku bez ograniczeń prędkości i depnął gaz w podłogę.

> Goście w Lupo robili sobie jaja z BMW M4 na autostradzie. Pod maską mają 400 KM (wideo)

Polski kierowca ciężarówki nie był przygotowany na taką „bombę atomową”. Podczas spokojnego nagrywania przejazdu TIR-em, lewym pasem Corvette przeleciało z hukiem. Polski kierowca bardzo się zląkł. Nie przebierał w słowach, dlatego wrażliwym odradzamy oglądanie załączonego materiału filmowego.

@ryba1982Jade sobie spokojnie a tu wariat w korvecie, chyba z 250km/h obok przeleciał.##corvette ##A10 ##berlinerring ##deutschland ##polskikierowca ##polishtrucker♬ dźwięk oryginalny – RyBa