„Ja Cię parówko nauczę jeździć”. Kierowca w złotym BMW udziela bezpłatnych lekcji (wideo)

Jeśli uważasz, że nasza redakcja w ostatnich dniach bardzo uwzięła się na kierowców BMW, to jesteś w błędzie. Marka samochodu nie ma nic do rzeczy. Czystym przypadkiem jest, że do najgłupszych sytuacji drogowych, które są rejestrowane przez kamerki, doprowadzają właśnie kierowcy BMW.

Tutaj kolejny przykład bezmyślnego i urażonego „panicza” z BMW. Koleś ze złotej piątki w kombi najpierw zajechał drogę przy wyjeżdżaniu z drogi podporządkowanej, a później obraził autora wideo. „Ja Cię parówko nauczę jeździć” – powiedział mistrz kierownicy z bawarskiego auta.

> Czy to była próba zabójstwa? Ciemniak w BMW 435i „zwieśniaczył” auto i zaatakował (wideo)

Na szczęście nie doszło do bójki, co w ostatnich tygodniach na polskich drogach zdarza się bardzo często.

W zamian kierowca BMW udzielił „bezpłatnej lekcji” nauki jazdy w jego wykonaniu. Nauka polegała na zajeżdżaniu drogi, jeździe po dwóch pasach czy gwałtownym hamowaniu przed maską.

> Ile on miał na budziku!? Byli w szoku, jak wyprzedziło ich to 30-letnie BMW E36 (wideo)

BMW serii 5 na załączonym materiale filmowym to model F11 produkowany od 2010 do 2017 roku. Auto oferowano z wieloma jednostkami napędowymi, z czego najciekawszą propozycją był wariant M550d z motorem wysokoprężnym R6 o pojemności 3.0 l i mocy 381 koni mechanicznych oraz 740 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Taka moc pozwala na przyspieszenie do pierwszej setki w 4,7 sekundy oraz osiągnięcie prędkości maksymalnej 250 km/h.