Facet pompuje oponę w aucie, a ci podjeżdżają z kawałkiem „Pump it Up” (wideo)

Złapanie gumy w aucie, to jedna z najgorszych rzeczy, które mogą przytrafić się kierowcy. Pół biedy, jeśli powietrze zejdzie na postoju lub opona wybuchnie przy niewielkiej prędkości. Niektórzy musieli zmierzyć się z przebitą oponą przy prędkości ponad 320 km/h.

Nowoczesne samochody przeważnie są wyposażone w kompresory, które w kilkadziesiąt sekund napełnią „flaka” powietrzem. Sytuacja wygląda gorzej, gdy na wyposażeniu brakuje jakiejkolwiek pompki, albo jest to po prostu pompka ręczna. Wówczas proces pompowania może zając większą chwilę.

> Dał poprowadzić LaFerrari kumplowi: prawie się rozbili, ale śmiechom nie było końca (wideo)

Pewna grupka młodych ludzi zauważyła, że facet pompuje przednie koło w swojej Maździe gdzieś na parkingu w Wielkiej Brytanii. Jego ruchy od razu skojarzyły im się z popularnym kawałkiem Danzela „Pump it Up”, co postanowili wykorzystać i nagrać jego ruchy w połączeniu z muzyką.

Podjechali z otwartym oknem i na maksa podkręconym regulatorem głośności i zaczęli nagrywać reakcję gościa. Trafili na faceta z poczuciem humoru, który od razu załapał, o co chodzi. Wyszła epicka i naprawdę zabawna akcja!