Dramat. Trzech fachowców pod samochodem na podnośniku. Pojazd spadł (wideo)

Praca mechanika samochodowego nie jest usłana różami. Specjaliści od napraw pojazdów mechanicznych często wiele godzin zastanawiają się nad usterką danego auta i w przypadku problemów ze znalezieniem rozwiązania proszą o pomoc bardziej doświadczonych mechaników.

W tym rosyjskim warsztacie samochodów pod jednym samochodem znajdowało się aż trzech mechaników. Nie wiadomo, nad jaką usterką tak dumali pod podwoziem Hyundaia Tucsona, ale prawie przepłacili życiem za jej odnalezienie.

> Jeździsz kilkunastoletnim BMW? Sprawdź czy musisz jechać do serwisu. Może dojść do pożaru

Do tego incydentu doszło w zeszłym miesiącu, natomiast materiał filmowy zarejestrowany przez kamerę w warsztacie pokazuje moment zsunięcia się koreańskiego samochodu z podnośnika.

Na szczęście wszyscy mechanicy zdołali wydostać się spod SUV-a. Szybko zorientowali się o zbliżającym się niebezpieczeństwie i niemalże w porę wyszli spod samochodu. Brawa za refleks!

> Nowy Mercedes Klasy S (2021) ledwo wszedł do sprzedaży, a już musi odwiedzić serwis: istnieje ryzyko wypadku

Klient nie będzie jednak zadowolony z usług serwisowych tego warsztatu. Auto zostało poważnie uszkodzone, a koszty poniesie właściciel serwisu. Nie znamy oficjalnej przyczyny zsunięcia się pojazdu, ale nie mamy wątpliwości, że ten incydent będzie doskonałą przestrogą dla mechaników „pewniaków”, którzy dokładnie nie sprawdzają stabilność pojazdu na podnośniku przed wchodzeniem pod auto.