Co za bandyta! Dresiarz z Clio zaatakował kierowcę Audi. Od razu walił w szybę (wideo)

To nagranie zostało zarejestrowane 9 kwietnia na lokalnych drogach Wałbrzycha (woj. dolnośląskie). Z nieznanych przyczyn kierowca Renault Clio drugiej generacji (produkowanej do 2012 roku) zajechał drogę kierowcy niebieskiego Audi A3 (pierwsza generacja produkowana do 2003 roku).

Bardzo często dochodzi na polskich drogach do sprzeczek między kierowcami, ale w tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwym bandytyzmem. Jak widać, nie każdy potrafi opanować swoich emocji.

Kierowca francuskiego auta miejskiego wyszedł do prowadzącego Audi z metalową pałką. Podobna sytuacja miała miejsce niedawno na Trasie AK w Stolicy.

> Wyszedł z pałką do kierowcy Dacii, ale prawą rękę miał silniejszą. „On ma towar” (wideo)

W przeciwieństwie do wydarzeń z Warszawy, kierowca Clio rozbił szybę od strony samochodu w drobny mak. Odłamki poleciały prosto na kierowcę Audi A3, ale nie wiemy nic o jego ewentualnych obrażeniach.

> „Kozak” z Kii wysiadł do kierowcy z pałką teleskopową. Utrzymał ją 2 sekundy (wideo)

Według autora filmu, sprawa została zgłoszona na policję. Załączony materiał filmowy z pewnością będzie dowodem w sprawie przeciwko dresiarzowi z kompaktowego Renault.

> Cwaniak z Audi A3 wyskoczył z łapami, ale zapomniał mózgu: do auta wracał jeszcze szybciej (wideo)

Warto dodać, że przednią lewą szybę do pierwszej generacji Audi A3 można znaleźć w polskich portalach ogłoszeniowych za 60-100 złotych. Nie jest to duży koszt, ale to i tak najmniejszy problem napastnika z Renault.