Młodzi Polacy w Audi S3: rosyjskie blachy, głośny rap i szaleństwo na drodze (wideo)

Wygląda na to, że pomimo wielu głośnych kampanii reklamowych przestrzegających przed przekraczaniem prędkości, niektórzy wciąż poważnie nie traktują niebezpieczeństw wynikających z drastycznego łamania przepisów. W sieci opublikowano przerażające wideo autorstwa młodych ludzi, którzy zarejestrowali swój szaleńczy przejazd po Rzeszowie. Niedawno podobna szarża brytyjskiego kierowcy Audi prawie zakończyła się poważną kraksą.

Według autora filmiku grupa młodych ludzi w Audi pochodzi z Krakowa i po zapoznaniu się z profilem na Instagramie można wywnioskować (celowo nie linkujemy), że jazda samochodami z założonymi nielegalnymi rosyjskimi tablicami rejestracyjnymi i szaleństwo za kierownicą nie są im obce. Udało nam się nawet dotrzeć do artykułu lokalnego rzeszowskiego serwisu internetowego, który wcześniej zwrócił uwagę na problem wariactwa młodzieży w luksusowych samochodach na rosyjskich tablicach.

> Geniusz w Audi TT zobaczył Bugatti w lusterkach. Bardzo chciał mu uciec (wideo)

W tym przejeździe wykorzystano jeden z modeli Audi, najprawdopodobniej S3. Jeśli odgadliśmy, to kierowca ma pod maską do dyspozycji 310 koni mechanicznych generowanych z silnika o pojemności 2.0 l. Taka moc w zupełności wystarczy do dynamicznego przemieszczania się. Jeszcze lepsze osiągi zapewnia Audi RS3, które z pięciocylindrowego motoru o pojemności 2.5 l generuje przynajmniej 367 koni mechanicznych (w nowym modelu 400 koni mechanicznych).

> Cwaniak z Audi A3 wyskoczył z łapami, ale zapomniał mózgu: do auta wracał jeszcze szybciej (wideo)

Nie mamy wątpliwości, że sprawą chłopaków zajmie się policja. Kierowca ujawnił w materiale wiele przekroczeń, które mogą grozić nie tylko utratą prawa jazdy i wysoką grzywną, ale również skierowaniem sprawy do sądu i możliwymi poważniejszymi konsekwencjami.

> Młodzieniaszek wyjechał BMW z kumplami na Sopot: miał być drift na śniegu, a wyszedł szok i niedowierzanie (wideo)