Nigdy nie zrozumiesz tego gościa z BMW. Czarne Gran Coupe odebrało mu rozum (wideo)

W tym filmie zobaczysz dość niecierpliwego kierowcę BMW serii 4 Gran Coupe, dla którego najprawdopodobniej nie istnieje coś takiego jak poszanowanie swojego oraz cudzego życia.

Nie ma absolutnie żadnego wytłumaczenia dla jego drogowej agresji zarejestrowanej na poniższym materiale. Do incydentu doszło gdzieś na holenderskiej autostradzie i przez moment zrobiło się naprawdę niebezpiecznie.

> BMW i4 debiutuje. Ma więcej mocy niż M4 i przejedzie do 590 kilometrów bez ładowania

Wszystko zaczęło się od ciężarówki, która zamierzała wyprzedzić wolniej jadący zestaw. Zablokowany lewy pas tak mocno rozwścieczył kierowcę czarnego BMW, że postanowił wyprzedzić pojazdy transportowe pasem awaryjnym. Gdyby odjechał w siną dal można byłoby przymknąć oko i nie komentować złamania tego przepisu, bo przecież nie wiadomo, czy na przykład nie pędził do szpitala z rodzącą kobietą. Jak się jednak okazuje, nigdzie się nie śpieszył, a to był dopiero początek jego popisów.

> Goście w Lupo robili sobie jaja z BMW M4 na autostradzie. Pod maską mają 400 KM (wideo)

Kierowca BMW następnie zjechał na lewy pasy i stopniowo hamował TIR-a aż do pełnego zatrzymania w celu „wyjaśnienia nieporozumienia”. Postój na lewym pasie jest mocno niebezpieczny i stwarza bardzo wysokie ryzyko karambolu, w którym mogą ucierpieć niewinne osoby.

Mamy nadzieję, że film trafił do odpowiednich służb, które surowo ukarają kierowcę BMW.

> AC Schnitzer ulepszył BMW serii 5 (G30). Po tuningu generuje nawet 620 KM, więcej niż M5

BMW serii 4 Gran Coupe na wideo to model F36 produkowany od 2014 roku do końca żywotu poprzedniej generacji serii 4. Ciekawostką jest, że bardziej praktyczna odmiana GC nie była dostępna w sportowej wersji M. Zmieni się to wraz z prezentacją modelu najnowszej generacji.

This BMW driver should be lucky the truck driver didn’t ram him when he brake tested him when the truck was trying to overtake a slower truck. from r/IdiotsInCars