Golfem GTI ścigał Audi S3. Pasażer przez jeden manewr nie wytrzymał i zaczął krzyczeć (wideo)

Na drogach całego świata roi się od nieodpowiedzialnych kierowców, którzy swoimi rajdowymi zapędami stwarzają zagrożenia dla życia swojego oraz innych. Ten materiał filmowy został zarejestrowany na drogach Londynu w Wielkiej Brytanii.

Wszystko zaczęło się, gdy kierowca Golfa GTI zobaczył w lusterkach żółtą strzałę w postaci Audi S3. Najprawdopodobniej był już przygotowany na pojedynek ze znacznie mocniejszym Audi, dlatego poprosił swojego pasażera o uruchomienie nagrywania wideo.

> Volkswagen Golf 8 R to nowy król hothatchy. Audi, BMW i Mercedesa rozniósł w pył (wideo)

Poszli! Tak rozpoczęła się niebezpieczna jazda po miejskich drogach dwóch kierowców w niemieckich hothatchach. Na wstępie warto zauważyć, że nawet bezpośredni pojedynek na torze wyścigowym obu modeli nie ma sensu, ponieważ S3 jest sporo mocniejsze od Volkswagena Golfa GTI. Podczas gdy S3 generuje 310 koni mechanicznych, kierowca Golfa musi zadowolić się liczbą 220 koni mechanicznych.

> Czy nowy VW Golf R (2021) może się równać z Mercedesem-AMG A35 i BMW M135i? (wideo)

Przez pierwsze sekundy pasażer nie protestował przed szaleńczą jazdą swojego kolegi. Do myślenia dał mu dopiero incydent zarejestrowany od 35 sekundy, który mógł doprowadzić do prawdziwej katastrofy. Pasażer od tego momentu zaczął wyraźnie demonstrować swoje niezadowolenie z jazdy przyjaciela i film po prostu się urwał. Mamy nadzieję, że oboje kierowców zostało ukaranych odpowiednimi mandatami.