Co tu się dzieje? Skodziarz atakuje BMW i na odwrót. Prawie się pożarli, a wszystko na oczach policji (wideo)

Polskie drogi pełne są kierowców, którzy nie potrafią trzymać nerwów na wodzy. W tym materiale filmowym opublikowanym przez KGP możemy zobaczyć kierowców BMW X3 oraz Skody Fabii kombi, którzy na drodze ekspresowej S8 zachowywali się bardzo agresywnie.

Według policji kierowcy urządzili sobie wyścigi, choć my jesteśmy pewni, że ta sprawa ma drugie dno. Po pierwsze żaden normalny kierowca Skody Fabii w wersji kombi nie będzie ścigał się z dużo mocniejszym SUV-em w postaci BMW X3, ani też żaden właściciel nowego BMW nie będzie udowadniał swojej wyższości nad kierowcą Skody za kilka tysięcy złotych. Po drugie, ścigający się kierowcy raczej oddaliby się od radiowozu, a nie „wojowali” między sobą przez kilkadziesiąt sekund na oczach nieoznakowanego radiowozu.

> As z Citroena kompletnie olał policjantów. „Kijankę” wyprzedził na ciągłej z dużą prędkością (wideo)

Tak czy siak zachowanie obu kierowców jest bardzo nieodpowiedzialne, które u policjantów wywołało, tutaj cytat: przerażenie. Natychmiast zatrzymali niesfornych kierowców i nie ukarali ich mandatami, tylko skierowali sprawę do sądu.

> Ma jedno z najfajniejszych BMW i zdemolowała stację paliw w Rymaniu. Policjanci bezradni (wideo)

Sąd może zdecydować o nałożeniu kary grzywny do 5 tysięcy złotych oraz odebraniu uprawnień do prowadzenia pojazdów na okres od 6 miesięcy do 3 lat.