Chce sprzedać nowe BMW 320i, więc zdjęcia zrobił pod drzwiami dyskontu. Klienci mogą przejść na około

Sprzedaż samochodu, szczególnie w trudnych czasach paraliżu gospodarczego spowodowanego przez pandemie COVID-19, nie jest łatwym zadaniem. Sprzedający stosują różne sztuczki, aby zainteresować potencjalnych kupujących.

Dilerzy bardzo często oferują w portalach ogłoszeniowych samochody w dobrych cenach i publikują zdjęcia nie tych modeli, które rzeczywiście są na sprzedaż. Z taką próbą manipulacji spotkaliśmy się przy okazji tego ogłoszenia Forda Focusa ST-Line kieleckiego dilera. Auto na zdjęciach to egzemplarz wyposażony w 18-calowe koła z dodatkowego pakietu, który nadaje modelowi zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Koszt takich kół to jednak wydatek rzędu ponad 7 tysięcy złotych (około 2,5 tysięcy złotych na etapie konfiguracji). W dokładnej specyfikacji samochodu nie ma mowy o 18-tkach. Są za to standardowe 17-tki, znacznie mniej atrakcyjne.

> Spotkało się kilku kierowców BMW M. Każdy chciał być najszybszy i tak doszło do karambolu (wideo)

Ten sprzedający oferuje cesję leasingu BMW 320i, czyli właściwie prawie podstawowej wersji, ale bardzo ładnie skonfigurowanej. Nie wiedzieć czemu, sprzedający ustawił samochód pod wejście Lidla i wykonał kilka zdjęć.

> Biedna dziewczynka musiała iść pieszo S3, bo nabrudziła w gruzie od BMW za 10 tysięcy (wideo)

Postawiony w ten sposób bawarski samochód utrudniał klientom przejazd wózkiem czy pobranie biletu parkingowego. Niestety właściciele droższych samochodów bardzo często parkują swoje auta w podobny sposób, na co obsługa sklepu przeważnie nie zwraca uwagi.

BMW 320i: cesja leasingu, oferta olx.pl
BMW 320i: cesja leasingu, oferta olx.pl

BMW 320i w „M-pakiecie” zostało wycenione na 2478 złotych brutto miesięcznie, ale istnieje limit kilometrów do 25 tysięcy rocznie. Według ogłoszenia stan samochodu jest idealny, natomiast kwota wykupu to 89500 złotych. Są chętni? Link do ogłoszenia znajduje się tutaj.