Subaru przekształcone w wyrób Audi-BMW-podobny: nie mógł się zdecydować, który kupić (zdjęcia)

Niektórzy bardzo kochają swoje Subaru za właściwości jezdne, ale chcieliby mieć też Audi, a nawet BMW. I choć do tradycyjnego tuningu nic nie mamy, ten brytyjski właściciel Imprezy WRX z 1993 roku posunął się chyba jednak trochę za daleko. Prawdziwa profanacja.

Zlepek Audi-BMW-Subaru: tuning
Zlepek Audi-BMW-Subaru: tuning
Audi-BMW-Subaru: tuning
Zlepek Audi-BMW-Subaru: tuning

Wystarczy obejrzeć załączone fotografie zrobione gdzieś w Wielkiej Brytanii. Ni to Audi, ni to BMW, ni to Subaru… Pomysłowy właściciel zamontował przód od Audi A4 B7, tył pożyczył od BMW 5 E60, natomiast wnętrze i kolor pozostały charakterystyczne dla japońskiej marki.

> Trzy „Beemki” z napędem xDrive się poddały, wtedy nadjechał on: dumny kierowca Audi A6 quattro (wideo)

Pod maską tej dziwacznej konstrukcji siedzi turbodoładowany silnik o pojemności 2.0 l i mocy 240 koni mechanicznych oraz 304 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Zlepek Audi-BMW-Subaru: tuning
Zlepek Audi-BMW-Subaru: tuning (wnętrze)

Dla wielu naszych czytelników i fanów wszystkich trzech marek zdjęcia tego projektu mogą okazać się szokujące, dlatego przypominamy trzy pozytywne wpisy o każdej z tych marek. Tutaj Subaru wyciąga ciężarówkę z opresji, a tutaj informacje o jednym z najszybszych egzemplarzy M8 Gran Coupe. Audi może pochwalić się niesamowitymi możliwościami napędu quattro.