Nad ranem zauważył lokaja szpanującego w jego McLarenie: reakcja powala (wideo)

Nieodpowiedzialni pracownicy myjni samochodowych i parkingowi lubią pobawić się cudzymi samochodami właścicieli, którzy powierzyli auto np. w celu odstawienia go na hotelowy parking podziemny. Jest to szczególnie wrażliwy temat dla posiadaczy nietypowych samochodów, które generują ogromne ilości koni mechanicznych pod maską.

Na załączonym materiale filmowym możecie zobaczyć reakcję właściciela McLarena, który o czwartej rano na mieście zauważył pracownika hotelu, testującego jego brytyjskiego demona prędkości (pod przykrywką nocy). Niestety nie znamy dalszej historii tego incydentu, ale bardzo wątpliwa jest dalsza kariera tego człowieka w roli parkingowego.

> McLaren Artura (PHEV) oficjalnie: supersamochód z hybrydowym napędem debiutuje z 680 KM

McLaren, który skusił parkingowego na przejażdżkę, to model MP4-12C produkowany w latach 2011-2014 w brytyjskiej fabryce w Woking. Supersamochód napędzany jest tylko na tylne koła przez potężny silnik o pojemności 3.8 l i mocy 600 koni mechanicznych. Taka moc pozwala na przyspieszenie do pierwszej setki w czasie 3,3 sekundy oraz osiągnięcie prędkości maksymalnej 331 km/h. W niedoświadczonych rękach takie połączenie to tykająca bomba.