Ma jedno z najfajniejszych BMW i zdemolowała stację paliw w Rymaniu. Policjanci bezradni (wideo)

Do tego szokującego incydentu doszło ubiegłej nocy w Rymaniu na stacji paliw Orlen. Kobieta kierująca BMW 435i Cabrio z nieznanych przyczyn zdemolowała polską stację paliw. Co ciekawe, obecni na miejscu umundurowani policjanci nie byli w stanie zatrzymać szalejącej kobiet. Po publikacji materiału w Internecie kobieta sama zgłosiła się na policję.

Naszą uwagę zwróciło BMW, którym kobieta zdemolowała stację paliw. Po dźwięku wydechu da się poznać poznać, że jest to BMW 435i Cabrio z opcjonalnym sportowym wydechem. To dość rzadki i przemyślany wybór, które daje wiele przyjemności z jazdy. Można wywnioskować, że kobieta lubiła posłuchać swojego samochodu.

> Trzycylindrowy silnik za słaby na autostrady? To 140-konne BMW idzie jak złe (wideo)

Trzylitrowy motor w układzie R6 generuje 306 koni mechanicznych i pozwala na przyspieszenie do pierwszej setki w czasie 5,1 sekundy. Prędkość maksymalna została elektronicznie ograniczona do 250 km/h. Głównym wyróżnikiem tej wersji jest kapitalny dźwięk wydobywający się z wydechów. Warto dodać, że w momencie premiery auto było wycenione na około 250 tysięcy złotych.

> Szedł BMW M4 „pełnym ogniem” w weekend po mieście. Katastrofy nie przeżyło pięć osób (wideo)

Nie będziemy oceniać przebiegu sytuacji, ponieważ nie jest to w naszej gestii. Świadkowie zdarzenia zgodnie jednak podkreślają bezradność policjantów.