Spadł śnieg i przyszedł mróz, a samochód odśnieżyć trzeba: ten Polak użył młotka (wideo)

Podczas gdy opady i niska temperatura dają się we znaki, niektórzy są zmuszani do stosowania drastycznych środków, aby usunąć lód z samochodu. Na przykład w Nowym Sączu pewien właściciel Peugeota 106 odkrył, że jego francuski samochód jest kompletnie zamarznięty. Warstwa lodu wynosiła w niektórych miejscach kilka centrymentrów. W jaki sposób pozbył się lodu na karoserii i szybach 106-ki?

Rodak z południa Polski postanowił użyć młotka. Wcześniej jednak zaprosił kolegów, którzy towarzyszyli mu podczas nietypowego odśnieżania samochodu i przy okazji wszystko nagrali.

> Miał legendarną Toyotę Land Cruiser i to mu nie pomogło: zima kompletnie go zaskoczyła (wideo)

2021 rok przyniesie podobno gwałtowną zmianę w pogodzie. Media w całej Polsce mówią o przyjściu „bestii ze wschodu” z wyżami znad Syberii. To oznacza, że w niektórych regionach Polski temperatura może nocami spaść nawet do -10 stopni Celsjusza, a w górach do jeszcze niższych wartości (-15/-20 stopni Celsjusza). W połączeniu z dużą ilością wilgoci należy spodziewać się, że wielu z nas będzie musiało odśnieżać samochody. Miejmy nadzieję, że nie w ten sposób co bohater na załączonym materiale wideo. Warto zaznaczyć, że Peugeot 106 jest bardzo tanim samochodem, którego można nabyć już za kilkaset złotych. Spowodowanie ewentualnych uszkodzeń nie byłoby dla portfela właściciela bolesnym obciążeniem.