Nerwowa kobieta z Mercedesa teraz już wie, dlaczego kierowca nie zamierzał zjechać z lewego pasa (wideo)

Drogi w ostatnich tygodniach nie rozpieszczają polskich kierowców. Siarczyste mrozy i opady śniegu skutecznie utrudniają jazdę samochodem w całym kraju, przez co dochodzi do wielu kolizji oraz wypadków drogowych. Zima jest również okresem, gdy każdy kierowca powinien spodziewać się utraty kontroli nad autem, nawet na nieośnieżonej drodze.

Ta kobieta w Mercedesie wydaje się wyraźnie zdenerwowana, że jadący przed nią samochód uparcie trzymał się lewego pasa na drodze szybkiego ruchu i po kilku chwilach postanowiła wyprzedzić go prawym pasem. Niestety nie wzięła pod uwagę bardzo niekorzystnych warunków drogowych. Jak ten manewr się skończył? Tego zdradzać nie będziemy. Od razu przypomniały nam się jednak chwile grozy kierowcy Seata, który mógł skończyć znacznie gorzej. Podobnie ośnieżona droga całkowicie uniemożliwiła mu zmianę pasa ruchu i prawie doprowadziła do zderzenia czołowego z ciężarówką.

> Niecierpliwy cwaniak w nowym Mercedesie nie mógł czekać: jednym manewrem załatwił 5 samochodów (wideo)

Kobieta z Mercedesa przynajmniej dostała jasną odpowiedź, dlaczego kierowca bordowego (?) samochodu nie zamierzał jej zjeżdżać. Będzie lekcja na przyszłość.